Volunteers Appreciation Event

Volunteers Appreciation Event

Date
August 26, 2022
URL

26 серпня з нагоди Дня незалежності України та півріччя роботи волонтерського центру Post Angeles ми організували концерт-подяку нашим волонтерам, донорам та партнерам, завдяки яким зібрали з початку заснування організації 50 тонн гуманітарної допомоги Україні. Без їхньої допомоги та участі нам би не вдалося досягти таких вражаючих результатів за такий короткий час.

Смаколики, приготовлені членами нашої команди, напої, сучасна українська музика та кінопоказ зібрали понад 200 наших найближчих друзів на терасі церкви святого Андрія, громада котрої люб’язно надала нам свої приміщення для розміщення штаб-квартири та логістичного хабу.

В своїх заходах Post Angeles намагається представляти Україну та українську культуру як сучасне, динамічне явище, здатне не лише об’єднати українців, але привернути увагу та симпатії до України з боку американців, від яких ми відчуваємо безмежну підтримку та довіру.

Тераса церкви святого Андрія на один вечір перетворилась на затишний лаундж просто неба, справжній куточок сучасної України, де, ми віримо, невдовзі запанує мир та злагода.